רשת חברתית והכרויות

איך מחפשים ומוצאים אהבה?

יצאת איתו לכמה דייטים ואת מרגישה שמצאת את האחד? כנראה שאת לא צריכה אותנו יותר. ובכל זאת, הקואוצ'רית שלנו מפרגנת בכמה טיפים לסיום שגם ישאירו אותו בסביבה. אהבה נעימה.
 • החלטתם למצוא אהבה? המאמנת האישית כנרת טל מאיר מסבירה איך מחפשים נכון בן או בת זוג ואיך מוצאים את בן הזוג המתאים לנו ביותר
 • דעי מה את רוצה
  אנשים שיודעים מה הם רוצים, יבואו בשלים ל מערכת יחסים ויש להם סיכוי גבוה יותר להגשים את רצונם. אם את מסוגלת ליצור לעצמך בראש תמונה ברורה של מערכת היחסים שאת רוצה- את בדרך הנכונה להגשמה. בעזרת השלבים הבאים תוכלי להשיג את מה שאת מחפשת.
 • איך אדע מה אני באמת רוצה?
  אחד התרגילים שאני נותנת לשם כך, הוא תרגיל בו אני מבקשת מאדם לכתוב מה היה רוצה להגיד על עצמו בעוד X שנים. אנשים כותבים שם בד"כ את הדברים החשובים להם ביותר. כשאני מנתחת עם אותו אדם את מה שכתב בתרגיל הזה, אני עוזרת לו לזהות את מערכת הערכים החשובה לו ביותר, אשר מתוכה כדי לו לבחור בן/ בת זוג, וליצור מערכת יחסים.
 • אל תהיי נוקשה מדי
  מצד אחד, כפי שאמרתי - רצוי לדעת מה מחפשים. לא כל אחד מתאים לכל אחת. מצד שני, אנשים נתקעים לפעמים על רצונות "חיצוניים" במקום על הדברים המהותיים.

  ביחס לדברים המהותיים, אני מציעה שלא להתפשר. ביחס לדברים החיצונים, אני מציעה "לפתוח את הראש".
 • מהם הדברים המהותיים ומהם הדברים החיצוניים?
  הדברים המהותיים קשורים למערכת ערכים ותפיסות עולם. אם במערכת הערכים שלך יש חופש, מרחב והגשמה עצמית, ואילו בן זוגך רוצה אותך בבית ורוצה לדעת מה את עושה בכל רגע שאת לא איתו – רצוי שתחפשי בן זוג אחר. אין טעם להתחיל את החיים כאשר הפערים הגדולים והמהותיים כבר נראים לעין. הדברים החיצוניים קשורים למראה, לסטאטוס חברתי, ו"מה יחשבו".
 • לא להתלהב מדי
  גם אם הוא אל יווני הורס, משכורת גבוהה ומשקיע בך כמו שאמא שלך לא עושה, עשי טובה, אל תראי לו שאת מתלהבת יותר מדי. גברים, אין מה לעשות, הם יצורים לא מאוד מורכבים, ולכן ככל שתהדפי אותו, ככה הוא ירצה יותר. כמובן, שלא צריך לשחק אותה קשה להשגה - את לא בתיכון, אלא לעשות את זה באלגנטיות נשית מתוחכמת.
 • לא לרדוף
  הוא לא התקשר יומיים ואפילו לא זכית ממנו לסמס קטן? רגע לפני שאת נכנסת לפניקה ומכנסת שיחת ועידה בת חמש חברות כדי לדון בנוסח הודעות הטקסט שתשלחי לו, תקשיבי לנו: אל. אפילו אם את רק מבררת לאן הוא נעלם, את אוטומטית הפכת לרודפת, והוא קצת מאבד עניין.
 • לא להשתנות
  את אוהבת בגדים גותיים ונעלי סטילטו שמפחידות אותו? את אוהבת לרקוד בסופרמרקט וזה מביך אותו? אין מה לעשות - זה מי שאת. ואין שום סיבה שתשני את סגנון הלבוש שלך או את ההתנהגות בשביל לרצות אותו. להיפך, דווקא אם תעמדי על שלך ועל זכותך להיות מי שאת, הוא יעריך אותך יותר.
 • תבהירי שאת רוצה קשר רציני
  תשדרי שאת המלכה שלו והוא יהיה לך למלך. אנחנו לא מציעות לך לשחק אותה פרימדונה או מלכת אנגליה, ממש לא, אבל בהחלט תראי לו שאת יודעת מה את שווה ואת יודעת מה את רוצה. אנשים מבינים יותר מעשים ממילים, כך שאין טעם לעשות לו שיחות נפש על הצורך שלך בזוגיות ארוכת טווח. אולי שתשלחי לו מייל, תבהירי את כוונותייך ותבררי את שלו.
 • תמלאי את החיים שלך בפעילות
  את לא הולכת לחוגים? צאי עם חברות. את לא עובדת עד מאוחר? לכי לבקר את ההורים. מה שזה לא יהיה - נסי למלא את החיים שלך בתחומי עניין שהם לא הבחור, הפיקי פעילויות שימלאו אותך בלי קשר אליו ואל תהיי זמינה כל רגע עבורו. ברגע שהוא יודע שהוא לא האפשרות היחידה עבורך, זה יהפוך אותך להרבה יותר אטרקטיבית בשבילו.