מאמרים וטיפים איך להצליח באתר הכרויות, דייט, למצוא זוגיות ואהבה

בלוג | ראשי פרקים

מאמרים בנושא הכרויות


איך להצליח באתרי הכרויות

כשאנשים מחפשים זוגיות באינטרנט, הם מייחסים חשיבות רבה לדברים שבמציאות לא באמת חשובים להם. רשתות חברתיות או אתרי הכרויות מאפשרים לאנשים להגדיר את תכונותיו של בן זוג פוטנציאלי ואידיאלי. הרבה אנשים כותבים משהו כמו: "אני מחפשת ימני שאוהב כלבים, שאינו מעשן, מאהב נלהב וללא ילדים". עם זאת, באמת בסופו של דבר, כל האינדיקטורים הללו לא באמת משפיעים לגבי אם תמצאו חן אחד בעיני השני.
קשה להאמין, אבל תשובות לשאלות בהתכתבות כגון "האם אתה אוהב סרטי אימה?" או "האם נסעת אי פעם לבד לטייל?" חשובות יותר והכי חשוב זה לדעת מה רוצים באמת כדי לא לגשש באפלה. קודם כל תענו לעצמכם על השאלות הבאות. למה בעצם אתם מחפשים זוגיות, מהן היתרונות והחסרונות בזוגיות, איך להיכנס לזוגיות המתאימה ואילו תכונות אתם מחפשים בפרטנר שלכם?
להמשך קריאה...
תגיות

טיפים ועובדות מעניינות על הכרויות ודייטים

באופן לא מוסבר, אך עובדה כי היכרויות באינטרנט מבטיחות לעתים קרובות יותר נישואים חזקים יותר מאשר הכרויות בחיים האמיתיים - הסטטיסטיקה מראה 6% לעומת 8% גרושים. מדענים מבטיחים לחקור תופעה זו ביתר פירוט.
אולי תופתעו לדעת, אבל נשים מביאות יותר מוכנות להיפגש עם גבר אם תוכן הפרופיל או ההודעות שלו מכילות את המילים "אהבה", "ילדים", "רומנטיקה" ו"לב".
להמשך קריאה...
תגיות

הכרויות ברשתות חברתיות

התרשמות והכרות הראשונית מצד הנשי מתרחשת דרך התמונות שלכם המשקפות את סיפור חייכם. כשנוצר קשר ראשוני באינטרנט, התמונות שלכם משקפות 80% מהמידע אודותיכם. כדאי להימנע מצילומים משותפים, במיוחד עם נשים אחרות, (אפילו אם זאת אחותכם או רואת חשבון בחברה אשר בבעלותכם :).
זה יכול לעורר יריבות טבעית והמבקרות יפנו מדף הפרופיל שלכם לנצח. תעלו באלבום התמונות שלכם צילומים שמאפיינים אותכם ומהצד הטוב ביותר. לדוגמא: אתם בעבודה ברגע ההצלחה או תוך כדי פעילות כלשהי שאתם אוהבים… בכל התמונות האלה עליכם, כמובן, להיות מפוכחים. אתם יכולים גם לביים צילום, אל תסתכלו ישירות למצלמה, הישרו אווירה המאפשרת לאחרים הרגשת הצצה לחייכם.
להמשך קריאה...
תגיות

אתרי הכרויות, רשתות חברתיות ועצות להצלחה

שלוש שגיאות שאתם עושים באתרי הכרויות

 • בנאליות
  דרך נהדרת אחת לעמוד על טיפשותם וחוסר הערך של פרופילים והודעות של גברים רבים, היא ליצור פרופיל נשי ולראות מה גברים אחרים כותבים ועושים.
  אם מעולם לא עשיתם זאת, תופתעו ותבינו למה רוב ההודעות באתרי הכרויות נמצאות בשלב של "היא קוראת את מה שאתם כותבים, אבל שותקת."
  בצעו ניסוי זה. הכניסו כמה תמונות יפהפיות, טקסט טיפוסי ("ילדה כנה, אדיבה. אני אף פעם לא מתגעגעת. אני אוהבת לרקוד" וכו'), ותקבל סבב של הודעות גברים.
  מה גברים יכתבו לכם?
  תקבלו עשרות ואף מאות הודעות כמעט זהות, בהן ייכתב: "היי", "מה שלומך", "בואו נכיר אותך...", ישמיעו מחמאות, שירים, יתעניינו "מה בחורה כל כך יפה עושה באתר". הגברים יציעו להיפגש במהרה (זה מצחיק במיוחד כאשר הצעה להיפגש מגיעה מתוך 40 פרופילים ריקים בו זמנית), לתת חסות, לשלוח תמונה משל עצמם, להציע פלירטוט מהיר או להפך, לבייש אתכם שהתחלתם פרופיל.
  מידע נוסף לגבי הכרויות אונליין ואיך משיגים דייט.
 • חיפזון
  אתם יודעים שבחורים נורמליים לא מעוניינים בהתכתבויות טיפשיות ארוכות ומעדיפים להיפגש במהירות ובנחישות עם בחורה יפה. אכן, מה משתמע משיחות סרק אלו? רק מטרה אחת - לפגוש.
  עם זאת, החוכמה היא להבין כי כל שאר הבחורים חושבים במקביל באותו הכיוון. לכן, רוב חלקם ינסו מייד להכניס את הנערה לחיים האמיתיים לאחר המסרון הראשון או השני.
  ... ולא ייצא מזה דבר.
  הדבר הגרוע ביותר הוא ש-2000 חבר'ה אחרים כבר כתבו לחברה שלכם. בעולם אכזרי זה, בו כל הגברים שואפים להוציא את הבחורה לחיים האמיתיים מהר ככל האפשר, צריך להיות שונה ולהתבלט לטובה מהשאר. הביעו נכונות לדבר קצת כדי לגלות יותר.
  מה תשיגו? מה אם היא תחשוב שאתה בלם?
  אין מצב. בגישה זו אתם מודיעים לה שאינכם רעבים כמו שאר החבר'ה ושלא רק שהיא מי שבוחרת כאן. לכל הפחות המשחק יהיה על בסיס שווה. כאשר שאר הגברים זוחלים, מחמיאים ו"מתחננים" להיפגש.
  עם זאת, יש מקרים יוצאים מין הכלל בהם תישלח בקשת פגישה ומספר הטלפון מההודעה הראשונה. או שהנכם נראים כמו דוגמן אופנה גברית ממגזין בינלאומי או שאתם דמות מפורסמת, סלב.
  אבל בואו נניח שאתם ללא הפרמטרים האלה. לכן, במקום להזמין את האישה בחופזה ל"כוס קפה" נהלו בהתחלה דיאלוג מעניין ומרגש כדי שתשים לב אליכם.
 • חוסר התמדה
  זהו החטא האחרון, אך לא פחות חשוב. אתם יודעים איך רוב הגברים מתנהגים. הם עוברים על פרופילים רבים ובכל אחד מהם משאירים הודעה אחת.
  ... אף פעם לא חוזרים לבדוק אם הנערה בכלל קראה זאת או לא עונים לתגובתה.
  יחד עם זאת, באותם מקרים נדירים מי שכן מתקשר בהתמדה (הדדית כמובן) תוך שימוש במסרים חיוביים ומעניינים משיג הצלחה יוצאת דופן. תתפלאו עד כמה ההתמדה יעילה ולא רק בחיים האמיתיים, אלא גם באתרי הכרויות. בנות מאוד מרוצות כשמישהו, גם אם לא הבחור חתיך ביותר בעיר, זה נכון, מגלה התמדה, ביטחון ומנסה להשיג אותה. התמדה חשובה והסוד לעוגה טעימה הוא להעביר את כל שלבי ההכנה כמו שצריך. זכרו, הנערה מחפשת בחור יפה בגוף ובנפש.
  להמשך קריאה...
תגיות