הכרויות ורשת חברתית

אתר הכרויות לעומת משרד שידוכים

 • כולנו מתגעגעים לימים שבהם היכרויות החלו כמפגשים קבוצתיים עם חברים וחשפו מידע ואינטרסים אחד על השני טיפין אחר טיפין לפני הפגישה האינטימית. הסיפורים על רומנטיקה בבית הספר הישן שבעבר גרמו ללב שלך להתנפנף עם סיפורי מפגש בטעות או דרך פגישה עיוורת ולקחת זמן להכיר אחד את השני ולהתאהב נעלמו זה מכבר. בימינו אנשים הולכים בקצב מהיר ולא טורחים לעבור את הטרחה של ההיכרות.

  הדור הנוכחי לא הספיק לקחת את המסלול הארוך, לטייל תוך כדי התייחסות ליופי של הטבע או לעצור ולהריח את הוורדים, דברים שיש להם משמעות הושלכו הצידה בימינו עבור רובם. הדור העכשווי, בעידן הדיגיטלי, רגיל לחפש ולמצוא פתרונות מיידיים לכל הבעיות. אולי זה מה שגורם לאנשים להיות אשמים בכך שהם חסרי סבלנות ורוצים כי הכל ייעשה כהרף עין, באמצעות קיצורי דרך, אנו רוצים למצוא מערכת יחסים ארוכת טווח מלא מחויבות ואמון שתמשך עשרות שנים.

  אני לא מתכוון שהמפגש דרך הרשתות החברתיות או אתרי הכרויות הוא שגוי או רע ואינו יוביל לשום דבר, אפשר למצוא כמה וכמה סיפורי אהבה מוצלחים, אך מבחינה סטטיסטית זה לא הראה תוצאות נהדרות בכל מה שקשור ליצירת קשרים נצחיים ויחסי אהבה.

  אפליקציות היכרויות מקוונות אכן מהנות, קלות ונוחות מאוד, אך הן ידועות גם כמדיום לחיבורים חסרי משמעות. היו גם מקרים שבהם דייטים כאלה הסתיימו בסיומות מתנפצות כמו אלה של ווריאנה רייט שנפגשו עם סיום עצוב ואז היה גם גלן אנתוני דילן הארטלנד שהיה אנס מוסווה ומצא את יעדיו בטינדר.

  סיפורים אלה, שמשדרים בחדשות לא מוסיפים תקווה להיכרויות אונליין מוצלחות. למרות שיש כמה סיפורי אהבה שהתפתחו דרך אתרי הכרויות. אך אני תוהה אם עדיין יש תקווה למצוא אהבה אמיתית ברשת כאשר את האתרים מולאים אנשים המחפשים התאמות חד פעמיות.

  עכשיו אם אתם נמצאים בצד הרציני למציאת אהבה אמיתית וארוכת טווח אך לא הצלחתם למצוא את בן הזוג לחיים המושלם עד כה, אנו ממליצים לכם בחום לנסות גם סוכנות שידוכים שהיא הדרך הבטוחה יותר ויכולה לסיים את החיפוש אחר מציאת אהבה שתמשך לפחות כמה עשורים. אתם בטל תוהים, אז מה ההבדל בין היכרויות ברשת למשרד שידוכים, להלן אנו מביאים לכם חמש סיבות להשקיע גם בסוכנות שידוכים.
 • אפשרות בטוחה יותר
  הצד האפל של אפליקציות היכרויות הוא שהמידע המקוון יכול להיות מזויף ואף אחד לא עובר דרך סינון כלשהו וזה יכול להפוך את המקום למסוכן מכיוון שאתה תלוי אך ורק באינסטינקטים שלך כדי להתעלם ממישהו או להחליט לצאת לדייט, כאשר פונים לסוכנות שידוכים הלקוח הפוטנציאלי עובר בדיקות סינון ובריאיון אישי כך שיש סיכוי קטן יותר שהשותף הפוטנציאלי שלך יהיה רוצח סדרתי.
 • צורך הדדי באהבת אמת
  סוכנויות שידוכים אינן חינמיות וזה נובע מכך שהן מבטיחות שביעות רצון של לקוחות ודואגות להעניק את השירותים הטובים ביותר שלהן בכל מה שקשור להתאמה בין אנשים בעלי דעות דומות, שבסופו של דבר יוכלו למצוא אהבה. כאשר אדם משלם שכר עבור שידוכים, ניתן לקחת בחשבון שהוא רציני במציאת אהבה ומוכן להתחייב.
  זה משמש גם ערובה לכך שבן הזוג הפוטנציאלי שלך יתקשר. כמובן שאין ערובה לדייט מוצלח או אם יהיו בכלל יהיו דייטים למרות ההבטחות של המשרד למרות שמשרדי שידוכים עושים מה שביכולתם. לכן לא כדאי לזנוח כיוונים אחרים כדי למצוא זוגיות. צאו לבלות מדי פעם, חפשו באתרי הכרויות ולפעמים הכרות מוצלחת יכולה לבוא מכיוון לא צפוי כמו הבת הרווקה של חברו של קרוב המשפחה שלכם.
 • אנשים לא נעלמים
  בעולם המקוון מעשי היעלמות אקראיים הם די שכיחים. האדם שחשבת שעשוי להתעניין בך באמת, מראה עניין ואז נעלם וגורם לך לתהות מה השתבש. הדבר פחות שכיח עם משרד שידוכים. כששני לקוחות פוטנציאליים מביעים עניין וקובעים לצאת לדייט הם נדרשים לתת משוב אמיתי לאחר הפגישה ביניהם. לאחר מכן, השדכן מאפשר לאדם האחר לדעת אם בן הזוג הפוטנציאלי מעוניין או לא, כך שלא תישארו תוהים מה קורה.
 • שותפים פוטנציאליים אמיתיים
  הוכח סטטיסטית כי הרבה אנשים מקימים מידע מזויף באופן מקוון בכל הנוגע למראה, גיל, קומה ועיסוק, כך שלמרות שיש אתרים העושים עבודה טובה כדי להתאים אנשים בעזרת אלגוריתמים הופכים את ההתאמה המושלמת כישלון. יחד עם זאת אתרי היכרויות רציניים משתמשים באמצעים כדי למנוע משתמשים לא מכובדים ושאינם תואמים לאופי האתר עד כמה שאפשר.
  אך בפגישה פנים מול פנים עם שדכנית אנשים לא יכולים לשקר לגבי תיק העבודות שלהם. שדכנים רבים מאמינים כי שידוך הוא אמנות, היכרויות ברשת, לעומת זאת, אין את האווירה הקסומה שמתרחשת כשהולכים לפגוש מישהו.
 • דיסקרטיות
  הצלחה באתרים מקוונים תלויה מאוד בחזות הפרופיל. לכן אנשים לפעמים נעזרים בפוטושופ או מציגים תמונות פרופיל לא עדכניות. כשמדובר במפגש בין אנשים דרך השדכנים, לא צריך לדאוג שאנשים יראו שונים מהתמונה שלהם. ואתם אפילו עלולים להיות מופתעים לטובה מחזותו של הדייט שאתו קבעתם.
  השדכנית תציעה לכם מועמד לאחר שנבחר על ידה באופן אישי על פי מראה, מקום מגורים, אופי וגם על פי ההעדפות שציינתם קודם. אתם לא צריכים להיזהר שהמידע הפרטי שלכם יודלף מכיוון שהוא יהיה חסוי וישמר היטב על ידי השדכנים, כך שאיש מלבדך לא יידע על חיפושך אחר האהבה ולא תצטרכו להיזהר מרכילויות שיועברו במהלך הביקור בחדר הכביסה.
מומלץ לקרוא גם מאמר הבא על אתרי הכרויות