למצוא זוגיות

אך מוצאים זוגיות, למצוא זוגיות לחיים, זוגיות ואהבה

 • בדידות היא הנגע והקללה של העולם המודרני. איך לתת לאנשים הזדמנות לפגוש את האחד היחידה ולפתח מהכרות חולפת מערכת יחסים רציניים?

  רבים, לאחר שעסקו בחיפוש אחר שותף, עושים טעויות שמובילות לאכזבות עמוקות. אנחנו נחלוק את הניסיון שלנו על איך להימנע מטעויות כאלה.
  • העיקר
   הכלל העיקרי הוא לא להסתיר את הכוונות שלך. רבים (במיוחד נשים), מחשש להפחיד את השותף, בכל דרך אפשרית להראות בוז לכבלי נישואים. זו טעות גדולה, כי מיליוני אנשים בכל היבשות מחפשים שותף למערכת יחסים ארוכה או משפחה. לכן, אם תזהו מיד את מטרותיכם, תוכלו לחסוך זמן ולסלק את אלו שמחפשים הרפתקאות.

   החוק השני הוא להחליט כמה זמן אתה מוכן לחכות. ובכן, אם אתה מוכן ל "משחק הארוך". אחרי הכל, תריסר פגישות לא מוצלחות יתישו אותך רגשית ויחזקו את הדעה שלא נותרו שותפים ראויים בעולם. אז חפש ותשיג פגישה רק עם אלה שבאמת נחמדים אליך ומעניינים.

   החוק השלישי הוא לא לטעות בבחירת מקום המפגש. בחופשה, במועדוני לילה וברים, אנשים מתחילים לפלרטט קצת. למרות, כמובן, שיש יוצאים מן הכלל. היכרויות למערכת יחסים רצינית בדרך כלל דורש הגדרה שונה.

   לבסוף, החוק הרביעי, בהנחה להיות עצמך, רבים ישקלו כבנאליות. עם זאת, לא ניתן להתעלם ממנו. אם אתה לא אוהב מסיבות, אין צורך להעמיד פנים שנולדת רגיל. אל תבזבז כסף אם יש לך קצת. העמדת הפנים תצא לאור במוקדם או במאוחר.
  • טכנולוגיית היכרויות
   תפקיד חשוב למכר רציני מגולם על ידי הבחירה הנכונה של מקום ושיטה.

   זה ידוע כי בעולם המודרני אנשים נפגשים באינטרנט או בדרך הישנה, מחובר.
  • אופליין הישן וטוב
   אפשרויות קלאסיים להכרויות - שיעורי ריקוד, ערבים וכד'. בכיתות הריקודים יש בדרך כלל הרבה בנות, ואילו עם רקדנים-גברים יש לעתים קרובות "גירעון".

   אתה יכול לעשות היכרות בחדר הכושר, להרים משקולות או לעשות שפגט. גם יפה וגם שימושי!

   אפשרויות טובה נוספות - סדנאות, הרצאות וכל מיני קורסים. היתרון הברור של שיטה זו הוא האינטרס המשותף בנושא הנבחר.

   עוד דרך נהדרת היא פסטיבלים וקונצרטים בחוץ. תמיד אפשר להציע לזר או זרה נחמדים לשוחח על הדשא.

   לאנשים תכליתיים ושאפתנים, אחד המקומות הטובים ביותר לפגוש הוא אימון עסקי.

   לצאת דרך מועדונים התנדבותיים - סימן טוב כשלעצמו ואפשרות למי שחשוב במיוחד תכונות של אדיבות והיענות בנבחר שלכם.

   אבל הטכנולוגיה החדשנית ביותר של דייטים לא מקוונים היא מועדוני דייטים מהירים. הפגישות שם נערכות כדלקמן: הבנות ממוקמות בשולחנות בבית קפה, אליהם במשך כל הערב, הגברים מתיישבים. לכולם יש בדיוק 10 דקות לדבר. כשהזמן אוזל, הפרש מפנה את מקומו להבא. בסוף האירוע, המשתתפים ממלאים שאלון, המעיד עם מי הם רוצים להמשיך לתקשר, ואם האהדה תואמת, המנהל מארגן את חילופי פרטי הקשר.
  • דייט בדרך אונליין
   הדרך הקלאסית למצוא זוגיות דרך האינטרנט היא לבקר באחד מאתרי הכרויות. להירשם, ליצור פרופיל, לגשת לפרופילים של משתתפים אחרים ולתקשר איתם. ליחסים רציניים, מומלץ לבחור אתרים בתשלום.

   אם אדם אינו מרוצה מהפרסום והחשיפה הקשורים לרישום באתר הכרויות, ניתן להשתמש בשירותי "מיסוך" מרשתות חברתיות – למשל, ההזדמנות למצוא קבוצה לטיול בפארק, הליכה לתיאטרון או לקולנוע או להשתתף במשחק כדורגל.

   כמו כן, אפשר למצוא דייטים גם דרך ברשתות חברתיות.

   בערך באותו אופן, אתם יכולים להשתמש במסנגרים, המאפשרים בתקופת הכרות ראשונית "הקשה" למנוע תקשורת פנים מול פנים.
  • הנך חמוש אם הוזהרת
   עם כל היתרונות והפרספקטיבה בהכרויות אונליין דרך אתרי הכרויות והשירותים שהם מספקים, הכרחי לזכור כי אותם הכלים יכולים לשמש גם רמאים ונוכלים. לכן, הבעיה של אבטחת אינטרנט אישית בחיפושים אחרי שותף הופך להיות מאוד משמעותי.

   אז אחרי שהתחלת להתכתב ורגשות מופיעים, למכותב שלכם פתאום יש "מזל רע", אשר, כפי שמתברר כי רק אתה יכול לעזור לו והסיוע המתבקש כרוך בהעברת סכום כספי. במצב זה, כדי לקרר את הרגשות שלך, חושב – אם היית במצב דומה, היית מבקש עזרה מחבר וירטואלי?

   תרחיש אחר של הונאה - כאשר הרמאי, שהתחזה לאדם עשיר ומצליח, מביא רצון לתת לך למתנה יקרה, אבל בגלל כמה קשיים בירוקרטיים "לא יכול לשלם את המשלוח" או מכס. כמובן, לאחר התשלום המתאים מצדך, "המחזר" נעלם.

   כדי לא ליפול בפח של רמאים, היצמד לחוקי עבודה פשוטים אך אמינים:

   • לא מתקשרים עם אדם שהוא רק תמונה ונמנעים מפגישה אישית או שיחת וידאו
   • אל תיצור קשר עם אנשים שהחשבונות שלהם נוצרו לאחרונה, זה מנהג נפוץ של רמאים
   • הפסק את הדיאלוג ברגע שמתחילות להתעורר "בעיות כלכליות" לאחר התכתבויות רגשיות
   • ודא כי עמיתכם מראה את התמונה האותנטית שלו. למטרה זו אפשר כדי לערוך חיפוש באינטרנט – ייתכן שהתמונה ששלך פשוט נגנבה
   • פרופילים עם 2-3 תמונות יותר אמינים. למתחזה, קל יותר למצוא באינטרנט תמונה אחת מאשר כמה תמונות מאותו האדם

   כמו כן, כשמחפשים זוגיות ואהבה דרך האינטרנט, בתחילה אין צורך לספק מידע אישי רחב לאדם לא מוכר, והכרחי לערוך את הפגישות הראשונות במקומות ציבוריים הומי אדם.

   יישום עקרונות וחוקים פשוטים אלה, במוקדם או במאוחר, יעזרו לכם להתגבר על בדידות ולארגן חיים אישיים!