למצוא זוגיות

אך מוצאים זוגיות, למצוא זוגיות לחיים, זוגיות ואהבה

 • בדידות היא הנגע והקללה של העולם המודרני. איך לתת לאנשים הזדמנות לפגוש את האחד היחידה ולפתח מהכרות חולפת מערכת יחסים רציניים?
  רבים, לאחר שעסקו בחיפוש אחר שותף, עושים טעויות שמובילות לאכזבות עמוקות. אנחנו נחלוק את הניסיון שלנו על איך להימנע מטעויות כאלה.
  • העיקר
   הכלל העיקרי הוא לא להסתיר את הכוונות שלך. רבים (במיוחד נשים), מחשש להפחיד את השותף, בכל דרך אפשרית להראות בוז לכבלי נישואים. זו טעות גדולה, כי מיליוני אנשים בכל היבשות מחפשים שותף למערכת יחסים ארוכה או משפחה. לכן, אם תזהו מיד את מטרותיכם, תוכלו לחסוך זמן ולסלק את אלו שמחפשים הרפתקאות.
   החוק השני הוא להחליט כמה זמן אתה מוכן לחכות. ובכן, אם אתה מוכן ל "משחק הארוך". אחרי הכל, תריסר פגישות לא מוצלחות יתישו אותך רגשית ויחזקו את הדעה שלא נותרו שותפים ראויים בעולם. אז חפש ותשיג פגישה רק עם אלה שבאמת נחמדים אליך ומעניינים.
   החוק השלישי הוא לא לטעות בבחירת מקום המפגש. בחופשה, במועדוני לילה וברים, אנשים מתחילים לפלרטט קצת. למרות, כמובן, שיש יוצאים מן הכלל. היכרויות למערכת יחסים רצינית בדרך כלל דורש הגדרה שונה.
   לבסוף, החוק הרביעי, בהנחה להיות עצמך, רבים ישקלו כבנאליות. עם זאת, לא ניתן להתעלם ממנו. אם אתה לא אוהב מסיבות, אין צורך להעמיד פנים שנולדת רגיל. אל תבזבז כסף אם יש לך קצת. העמדת הפנים תצא לאור במוקדם או במאוחר.
  • טכנולוגיית היכרויות
   במציאת קשר רציתי תפקיד חשוב מגלמת בחירה נכונה של מקום בו מחפשים והשיטה בה נוקטים.
   ידוע כי בעולם המודרני אנשים נפגשים באינטרנט או בדרך הישנה.
  • אופליין הישן וטוב
   אפשרויות קלאסיים להכרויות - שיעורי ריקוד, ערבים וכד'. בכיתות הריקודים יש בדרך כלל הרבה בנות, ואילו עם רקדנים-גברים יש לעתים קרובות "גירעון".
   אתם יכולים לערוך היכרות בחדר כושר, להרים משקולות או לעשות שפגט. גם יפה וגם שימושי!
   אפשרויות טובה נוספות - סדנאות, הרצאות וכל מיני קורסים. היתרון הברור של שיטה זו הוא האינטרס המשותף בנושא הנבחר.
   עוד דרך נהדרת היא פסטיבלים וקונצרטים בחוץ. תמיד אפשר להציע לזר או זרה נחמדים לשוחח על הדשא.
   לאנשים תכליתיים ושאפתנים, אחד המקומות הטובים ביותר לפגוש הוא אימון עסקי.
   לצאת דרך מועדונים התנדבותיים - סימן טוב כשלעצמו ואפשרות למי שחשוב במיוחד תכונות של אדיבות והיענות בנבחר שלכם.
   אבל הטכנולוגיה החדשנית ביותר של דייטים לא מקוונים היא מועדוני דייטים מהירים. הפגישות שם נערכות כדלקמן: הבנות ממוקמות בשולחנות בבית קפה, אליהם במשך כל הערב, הגברים מתיישבים. לכולם יש בדיוק 10 דקות לדבר. כשהזמן אוזל, הפרש מפנה את מקומו להבא. בסוף האירוע, המשתתפים ממלאים שאלון, המעיד עם מי הם רוצים להמשיך לתקשר, ואם האהדה תואמת, המנהל מארגן את חילופי פרטי הקשר.
  • דייט דרך אונליין
   הדרך הקלאסית למצוא זוגיות דרך האינטרנט היא לבקר באחד מאתרי הכרויות. להירשם, ליצור פרופיל, לגשת לפרופילים של משתתפים אחרים ולתקשר איתם. ליחסים רציניים, מומלץ לבחור אתרים בתשלום.
   אם אדם אינו מרוצה מהפרסום והחשיפה הקשורים לרישום באתר הכרויות, ניתן להשתמש בשירותי "מיסוך" מרשתות חברתיות – למשל, ההזדמנות למצוא קבוצה לטיול בפארק, הליכה לתיאטרון או לקולנוע או להשתתף במשחק כדורגל.
   כמו כן, אפשר למצוא דייטים גם דרך ברשתות חברתיות.
   בערך באותו אופן, אתם יכולים להשתמש במסנגרים, המאפשרים בתקופת הכרות ראשונית "הקשה" למנוע תקשורת פנים מול פנים.
  • הנך חמוש אם הוזהרת
   עם כל היתרונות והפרספקטיבה בהכרויות אונליין דרך אתרי הכרויות והשירותים שהם מספקים, הכרחי לזכור כי אותם הכלים יכולים לשמש גם רמאים ונוכלים. לכן, הבעיה של אבטחת אינטרנט אישית בחיפושים אחרי שותף הופך להיות מאוד משמעותי.
   אז אחרי שהתחלת להתכתב ורגשות מופיעים, למכותב שלכם פתאום יש "מזל רע", אשר, כפי שמתברר כי רק אתה יכול לעזור לו והסיוע המתבקש כרוך בהעברת סכום כספי. במצב זה, כדי לקרר את הרגשות שלך, חושב – אם היית במצב דומה, היית מבקש עזרה מחבר וירטואלי?
   תרחיש אחר של הונאה - כאשר הרמאי, שהתחזה לאדם עשיר ומצליח, מביא רצון לתת לך למתנה יקרה, אבל בגלל כמה קשיים בירוקרטיים "לא יכול לשלם את המשלוח" או מכס. כמובן, לאחר התשלום המתאים מצדך, "המחזר" נעלם.
   כדי לא ליפול בפח של רמאים, היצמד לחוקי עבודה פשוטים אך אמינים:
   • לא מתקשרים עם אדם שהוא רק תמונה ונמנעים מפגישה אישית או שיחת וידאו
   • אל תיצור קשר עם אנשים שהחשבונות שלהם נוצרו לאחרונה, זה מנהג נפוץ של רמאים
   • הפסק את הדיאלוג ברגע שמתחילות להתעורר "בעיות כלכליות" לאחר התכתבויות רגשיות
   • ודא כי עמיתכם מראה את התמונה האותנטית שלו. למטרה זו אפשר כדי לערוך חיפוש באינטרנט – ייתכן שהתמונה ששלך פשוט נגנבה
   • פרופילים עם 2-3 תמונות יותר אמינים. למתחזה, קל יותר למצוא באינטרנט תמונה אחת מאשר כמה תמונות מאותו האדם
   כמו כן, כשמחפשים זוגיות ואהבה דרך האינטרנט, בתחילה אין צורך לספק מידע אישי רחב לאדם לא מוכר, והכרחי לערוך את הפגישות הראשונות במקומות ציבוריים הומי אדם.
   יישום עקרונות וחוקים פשוטים אלה, במוקדם או במאוחר, יעזרו לכם להתגבר על בדידות ולארגן חיים אישיים!

סימנים של מערכת יחסים לכל החיים

לא פעם פסיכולוגים תוהים על היסודות העמוקים של נישואים מוצלחים. יכולים להיות המון אלמנטים ליציבות, לשם זה בכלל לא נחוצות ארוחות ערב קבועות לאור נרות או היעדר מחלוקות ומריבות. להלן כמה מרכיבים לאיחוד מצליח

לעיתים קרובות אתה חושב על בן זוגך בהיעדרו

הפסיכולוגים אמריקאים מאוניברסיטת סטוני ברוק, שראיינו 300 זוגות נשואים גילו כי, "ככל שאנו חולמים לעיתים קרובות יותר על בן זוג כשהוא לא איתנו, כך אנו אוהבים אותו יותר", זה נכון במיוחד לגברים מאוהבים: הם מתגעגעים במיוחד לבת הזוג שלהם ומחכים לחזרתה.

אתם שמחים על החדשות הטובות בחייו זה של זה

איך הייתה הפעם האחרונה שהגבת לשינויים חיוביים בחיי בן זוגך? ככל שהפגנת התלהבות רבה יותר, כך הסיכויים לקשר הזוגי שלכם מתעצמים יותר מחודש לחודש. התגובה הקונסטרוקטיבית כביכול לקבלת העלאה בתפקיד היא כדלקמן: "מעולה, אהובי! ידעתי שתצליח, כי אתה עובדת מצוין ".
תגובה הרסנית בפועל – "אז מה, עכשיו תישאר עוד יותר במשרד?". באופן לא מפתיע, אנשים התומכים בבני זוגם נוטים יותר לחגוג יחד את חתונת הזהב.

לשניכם חברים

הרצון לבלות את כל הזמן הפנוי עם בן / בת הזוג לא עוזר לנישואין, ההצהרה "אתה הכל בשבילי" הופכת להיות נטל גדול מדי עבור המחצית השנייה. אפשר לכנות זאת "המודל המשפחתי החונק". באופן אידיאלי, לכל אחד מבני הזוג צריך להיות מרחב אישי משלו, חברים, תחביבים ועיסוק בחיים.

יש את אותן הבדיחות שמשעשעים אתכם

ההומור הוא "חומר סיכה" של אהבה רומנטית. היכולת לצחוק בחברה זו של זו, כמו גם את השפה ה"סודית" מביטויים וכינויים שובבים, מקרבים ותומכים בהבנה הדדית.

אתם חולקים את חובות הבית שלכם באופן שווה

מחקר שנערך הראה כי חלוקה הוגנת של מטלות הבית במקום השלישי ברשימת הגורמים הקובעים נישואין מאושרים, לאחר נאמנות ומין טוב.

אתם אוהבים לפגוש יחד חוויות חדשות

טיולים "זוגיים", ספורט אתגרי, טיולים בדרכים שונות יכולים, במידת הצורך, להפיג את השעמום ולקחת את חיי המשפחה לרמה חדשה.

מגורים משותפים אינם דומים לרכבת הרים

בנישואים עם אוריינטציה משותפת בדרך כלל שלווה והרמוניה, ובעיות מתעוררות כשמתרחשת הפרדה מאולצת. אלה האיחודים ההרמוניים ביותר.
במקרה בו ראיינו יותר מ- 400 זוגות, הגיעו למסקנה, כי ישנם 4 סוגים של מערכות יחסים: קונפליקטואלית, מעורבת חברתית, שיתופית ודרמטית.
הקונפליקטים - רבים כל העת ובאותה הקלות משלימים, פחות או פחות מסתדרים עם עליות ומורדות רגשות.
זוגות מעורבים חברתית מביטים לאחור על משפחתם הקרובה ועל דעותיהם, ומערכת היחסים ביניהם נשלטת ברובה מבחוץ.
דרמטית - מועדים לגילויי רגשות קיצוניים ועוברים במהירות מאהבה לשנאה. מערכות יחסים כאלה מתפרקות לרוב.
הברית חזקה ביותר היא השיתופית.

אתם יודעים להתפייס

הסימן העיקרי למערכת יחסים בריאה הוא היכולת למצוא שפה נפוצה לאחר מריבה. מה שמאחד את הזוגות המאושרים, שהם נותנים לבני זוגם להבין, כי שגם בעיצומה של מריבה הם מקשיבים להם. הם רגישים לרגשותיהם זה של לזו, יודעים לבקש סליחה ולמצוא את המילים המרגיעות הנכונות.